Limba Grand Resort Poronin | Blisko Zakopanego | Ośrodek z Basenem

Informacje o Limba Grand Resort

Serdecznie zapraszamy do Limba Grand Resort w Poroninie !

Limba Grand Resort powstał z pasji do hotelarstwa. Jest to obiekt wchodzący w skład kompleksu wypoczynkowego "Limba", który znajduje się w Poroninie, niedaleko Zakopanego - malowniczej miejscowości położonej w sercu Tatr. Obiekt prowadzony jest przez rodzinę Rzadkosz, która kultywuje tradycje góralskie i zapewnia każdemu Gościowi rodzinny i przyjazny klimat wypoczynku.

Oferujemy noclegi w górach - w Poroninie, które zapewniają pełen relaks i wypoczynek wśród pięknej tatrzańskiej przyrody. Przestronne pokoje są wyposażone w łazienki z suszarkami do włosów, telewizory oraz dostęp do WI-FI. Posiadamy też wiele udogodnień takich jak bezpieczny monitorowany parking, sale konferencyjne, sale taneczne, salę biesiadną z kominkiem, siłownię plenerową, basen, sauny i jacuzzi, które znajdują się w budynku obok 250 m od recepcji Limba Grand Resort

Dla grup zorganizowanych, zielonych szkół, wyjazdów integracyjnych oraz wyjazdów konferencyjnych oferujemy salę szkoleniowe, taneczne, multimedialne, wielofunkcyjne oraz wiele udogodnień do rekreacji, takich jak boiska do siatkówki, piłki nożnej oraz plac zabaw dla dzieci.

Ośrodek Limba Grand Resort położony jest w dogodnej lokalizacji - tylko 3 km od centrum Poronina oraz 8 km od Zakopanego. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji, takich jak Bacówka, Termy Bukovina i Termy Chochołowskie, wyciąg Narciarski "SUCHE" i "Małe Ciche", a także Łysa Polana, skąd prowadzi szlak do Morskiego Oka. Poniżej przedstawiamy Ci co znajdziesz w pobliżu:

Z okien roztacza się zachwycający widok na podhalańską przyrodę. Jasne i przestronne pomieszczenia zaaranżowane zostały w niezwykle eleganckim stylu będącym połączeniem nowoczesności
z regionalnymi elementami.
Drewniane dodatki dodają wnętrzom przytulnego charakteru, który pozwoli gościom poczuć się jak w domu.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z suszarkami do włosów, TV oraz dostęp do WI-FI.
Na terenie Ośrodka znajduje się bezpieczny monitorowany parking.

 

▸ 400 m od przystanku autobusowego
▸ 450 m od Baru ZgórBurger

▸ 500 m od Sklepu spożywczo - przemysłowego
▸ 750 m od Bacówki 
▸ 1,1 km od supermarketu Pokusa
▸ 1,8 km od restauracji Koliba
▸ 3 km od centrum Poronina 
▸ 4,5 km od Wyciągu Narciarskiego " MAŁE CICHE"
▸ 5,6 km od Term Bukovina
▸ 6 km od Wyciągu Narciarskiego " SUCHE"
▸ 8 km od Zakopanego
▸ 15,5 km od Łysej Polany (szlak do Morskiego Oka)
▸ 26 km od Term Chochołowskich

Zapewniamy także wiele zniżek na atrakcje w naszej okolicy, takie jak Termy Chochołowskie, Termy Gorący Potok, Taxi Giewont czy stację narciarską "SUCHE" - o szczegóły zapytaj w recepcji podczas zameldowania.

Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 a kończy o godzienie 10:00 w dniu wyjazdu. Nasz obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt wyposażony jest w windę.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego Ośrodka w Poroninie, gdzie gwarantujemy udany i niezapomniany wypoczynek w górskim klimacie