Największe Centrum Konferencyjne w Poroninie 8 km od Zakopane

Konferencje, Szkolenia, iventy,

Zapraszamy do największego centrum konferencyjnego w Poroninie.
Największe Centrum Konferencyjne w Poroninie
koło Zakopanego 

Marzysz o zorganizowaniu szkolenia połączonego z wieczorną integracją swoich pracowników z dala od miasta, w otoczeniu przyrody, z pięknym widokiem na Tatry?

Ośrodek Limba Grand Resort to właśnie to miejsce, którego szukasz!Nasz Ośrodek " Limba Grand Resort " to miejsce zrodzone z pasji i doświadczenia, oferujące doskonałe warunki do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz imprez firmowych. Nasza profesjonalna obsługa, w razie potrzeby, oferuje Państwu wsparcie techniczne oraz nowoczesny sprzęt, aby Twoje spotkanie było jak najbardziej profesjonalne.

Nasz Ośrodek dysponuje 5 salami konferencyjnymi, w tym 2 salami w klimacie góralskim.

Wszystkie sale są wyposażone w szybki, bezprzewodowy internet, który umożliwia prowadznie wideokonferencji.

Nasza największa sala może pomieścić nawet 150 osób 

Tabela z układem sal:

 
Nazwa Sali
Wielkość Sali Układ Sali
"Kinowy"
Układ Sali
"Przy Stołach"
Układ Sali "Bankietowy" Układ Sali "Podkowa"

Sala
Konferencyjna

110 m2

150 os.

70 os.

72 os.

70 os.

Sala
Kominkowa mała

100 m2

90 os.

70 os.

70 os.

40 os.

Sala 
Nr. 5

100 m2

90 os.

70 os.

70 os.

40 os.

Sala
Nr. 1

60 m2

40 os.

30 os.

20 os.

15 os.

Sala 
Nr. 2

60 m2

40 os.

30 os.

20 os.

15 os.

 
Marzysz o konferencji na świerzym powietrzu z zapierającym dech w piersiach widokiem na Tatry? W Limba Grand Resort to możliwe!

Nasz kompleks dysponuje ogromnym zapleczem zewnętrznym, w tym wybrukowanymi parkingami, boiskami sportowymi oraz miejscem na ognisko.

W Limba Grand Resort oferujemy również komfortowo wyposażone pokoje, idealne na wypoczynek po dniu pełnym szkoleń. A dla miłośników relaksu, mamy w ofercie basen, sauny i jacuzzi, które dostępne są na terenie Kompleksu.Nie tylko konferencja? Chcesz zorganizować wieczorny bankiet lub spotkanie firmowe? Nic prostszego! Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do potrzeb klientów. Stworzymy dla Ciebie wyjątkową ofertę, która już na zawsze pozostanie w pamięci osób uczestniczących w konferencji czy szkoleniu zorganizowanym przez Ciebie!

Chcesz zaskoczyć swoich Gości badziej? Proponujemy zorganizować kulig, lekcję wytwarzania regionalnych oscypków pod okiem górali lub śpasy Góralskie.

W Limba Grand Resort każde marzenie
staje się możliwe do zrealizowania! 


Jesteś zainteresowany pobytem zadzwoń lub napisz!


Telefon: 785 600 300      E-mail: recepcja@grandlimba.pl

 

Formularz kontaktowy 

Tagi: #konferencje zakopane #centrum konferencujne zakopane #szkolenia Zakopane #szkolenia Poronin #centrum konferencyjne poronin #szkolenia poronin #sale konferencyjne zakopane #imprezy firmowe #imprezy integracyjne #wyjazdy firmowe #wyjazdy integracyjne #wyjazdy firmowe zakopane #wyjazdy firmowe małopolska #imprezy firmowe zakopane #imprezy firmowe małopolska